Pl Namn S-M Namn
Klubb Klubb
1 Peter Albrektsson 15.56 Peter Albrektsson
Abbe med släp 15.56 Abbe med släp
2 Jan-Olof Bogren 16.39 Jan-Olof Bogren
Dupond och Dupont 16.39 Dupond och Dupont
3 Joakim Skantze 16.43 Joakim Skantze
Hattefnattarna 16.43 Hattefnattarna
4 Jonny Engel 16.44 Jonny Engel
Engel 16.44 Engel
5 Erik Gyllenstierna 16.46 Erik Gyllenstierna
Socialgrupp 1 16.46 Socialgrupp 1
6 Johan Markstedt 16.47 Johan Markstedt
Staten och Kapitalet 16.47 Staten och Kapitalet
7 Roland Persson 16.50 Roland Persson
Pretty Little Liars 16.50 Pretty Little Liars
7 Carl-Johan Thorell 16.50 Carl-Johan Thorell
Nokia Papp 16.50 Nokia Papp
9 Alexandra Svanström 17.44 Alexandra Svanström
OKÖ-brudarna 2 17.44 OKÖ-brudarna 2
10 Jenny Berg 17.48 Jenny Berg
Bergsäkert 17.48 Bergsäkert
11 Per Franzén 17.52 Per Franzén
Team Franzén 17.52 Team Franzén
12 Håkan Dahlbäck 17.53 Håkan Dahlbäck
Hcp? 17.53 Hcp?
12 Douglas Lundin 17.53 Douglas Lundin
Team Vandelay 17.53 Team Vandelay
14 Nils Eklöw 19.15 Nils Eklöw
Nils-Göran 19.15 Nils-Göran
15 Mattias Skeppling 19.49 Mattias Skeppling
Den gamle och Skeppet 19.49 Den gamle och Skeppet
16 Staffan Bjessmo 19.50 Staffan Bjessmo
Styrelsens representanter 19.50 Styrelsens representanter
17 Madeleine Limpar 19.54 Madeleine Limpar
Lag Bra 19.54 Lag Bra
17 Olof Persson 19.54 Olof Persson
Ny uppsättning Perssonerna 19.54 Ny uppsättning Perssonerna
19 Stefan Sundell 19.56 Stefan Sundell
SunWipp 19.56 SunWipp
20 Sofia Persson 20.03 Sofia Persson
Ett T och en ny Persson 20.03 Ett T och en ny Persson
21 Annika Lindberg 20.43 Annika Lindberg
Lag lite bättre 20.43 Lag lite bättre
22 Anna Ek 23.31 Anna Ek
Ek-Larsson 23.31 Ek-Larsson
23 Rebecca Bjärrenholt 23.32 Rebecca Bjärrenholt
Frihamra Islandshäsgård 23.32 Frihamra Islandshäsgård
24 Peter Salomon-Sörensen 23.38 Peter Salomon-Sörensen
Raketerna 23.38 Raketerna
25 Anette Lantz 23.53 Anette Lantz
Snorkfröken & Snusmumriken 23.53 Snorkfröken & Snusmumriken
26 Daniel Lundin 24.29 Daniel Lundin
Russet o Giraffen 24.29 Russet o Giraffen
27 Lotta Östervall 26.01 Lotta Östervall
Halta nallar 26.01 Halta nallar
28 Anette Brunander 26.05 Anette Brunander
MördarSniglarna 26.05 MördarSniglarna
29 Malin Albinsson 26.06 Malin Albinsson
M&M 26.06 M&M
30 Urban Ståhl 26.11 Urban Ståhl
Fyrtornet o släpvagnen 26.11 Fyrtornet o släpvagnen
31 Cecilia Arvidson 26.35 Cecilia Arvidson
OKÖ-brudarna I 26.35 OKÖ-brudarna I
32 Ann Bergman 26.49 Ann Bergman
Allan Karlsson 26.49 Allan Karlsson
33 Thomas Karlsson 28.44 Thomas Karlsson
Team Karlsson 28.44 Team Karlsson
34 Mari-helen Lidström 33.30 Mari-helen Lidström
Fredagsmys 33.30 Fredagsmys
35 Gabrielle Meyersson 33.50 Gabrielle Meyersson
Höstlunkorna 33.50 Höstlunkorna
36 Helena Nilsson 34.20 Helena Nilsson
Team Ragge 34.20 Team Ragge
Dan Giberg Dan Giberg
Rönninge runners Rönninge runners
Annika Bygdén Annika Bygdén
SNO ladies SNO ladies
Vakant Vakant
Vakant 1 HD90 Vakant 1 HD90
Vakant Vakant
Vakant 2 HD90 Vakant 2 HD90
Vakant Vakant
Vakant 3 HD90 Vakant 3 HD90