Pl Navn S-1 (116) 1-2 (124) 2-3 (171) 3-4 (130) 4-5 (107) 5-6 (174) 6-7 (175) 7-8 (104) 8-9 (106) 9-10 (176) 10-11 (100) 11-M Navn
Klubb Klubb
1 Marianne Andersen 11.11 9.19 1.32 25.06 7.00 7.09 3.19 5.05 1.41 3.35 1.20 0.20 Marianne Andersen
Kristiansand OK 11.11 20.30 22.02 47.08 54.08 1:01.17 1:04.36 1:09.41 1:11.22 1:14.57 1:16.17 1:16.37 Kristiansand OK
2 Anne M Hausken Nordberg 12.00 10.01 1.30 26.13 7.00 6.36 3.16 5.04 1.40 3.24 1.24 0.16 Anne M Hausken Nordberg
Nydalens SK 12.00 22.01 23.31 49.44 56.44 1:03.20 1:06.36 1:11.40 1:13.20 1:16.44 1:18.08 1:18.24 Nydalens SK
3 Andrine Benjaminsen 12.14 9.45 1.22 26.54 7.47 6.35 3.07 5.51 1.50 4.04 1.23 0.15 Andrine Benjaminsen
Lillomarka OL 12.14 21.59 23.21 50.15 58.02 1:04.37 1:07.44 1:13.35 1:15.25 1:19.29 1:20.52 1:21.07 Lillomarka OL
4 Ida Marie Næss Bjørgul 12.19 10.16 1.30 27.40 7.32 7.15 3.16 5.35 1.51 3.44 1.23 0.16 Ida Marie Næss Bjørgul
Halden SK 12.19 22.35 24.05 51.45 59.17 1:06.32 1:09.48 1:15.23 1:17.14 1:20.58 1:22.21 1:22.37 Halden SK
5 Sigrid Alexandersen 14.39 10.05 1.29 28.13 6.50 6.46 3.12 5.17 1.50 3.30 1.22 0.16 Sigrid Alexandersen
NTNUI 14.39 24.44 26.13 54.26 1:01.16 1:08.02 1:11.14 1:16.31 1:18.21 1:21.51 1:23.13 1:23.29 NTNUI
6 Marte Narum 11.29 10.18 1.27 28.34 7.52 7.29 3.19 5.41 2.02 4.00 1.18 0.17 Marte Narum
Nydalens SK 11.29 21.47 23.14 51.48 59.40 1:07.09 1:10.28 1:16.09 1:18.11 1:22.11 1:23.29 1:23.46 Nydalens SK
7 Silje Ekroll Jahren 12.55 10.56 1.33 28.36 7.25 8.04 3.11 5.31 1.54 4.02 1.25 0.17 Silje Ekroll Jahren
Raumar Orientering 12.55 23.51 25.24 54.00 1:01.25 1:09.29 1:12.40 1:18.11 1:20.05 1:24.07 1:25.32 1:25.49 Raumar Orientering
8 Hollie Orr 13.58 10.52 1.30 29.28 9.03 6.37 3.16 5.54 1.41 3.41 1.15 0.17 Hollie Orr
Halden SK 13.58 24.50 26.20 55.48 1:04.51 1:11.28 1:14.44 1:20.38 1:22.19 1:26.00 1:27.15 1:27.32 Halden SK
9 Emma Johansson 13.07 10.25 1.25 31.22 7.55 6.40 3.37 5.46 1.57 4.23 1.21 0.19 Emma Johansson
Fredrikstad SK 13.07 23.32 24.57 56.19 1:04.14 1:10.54 1:14.31 1:20.17 1:22.14 1:26.37 1:27.58 1:28.17 Fredrikstad SK
10 Kristine Berglia 13.02 11.57 1.42 29.46 8.14 7.48 3.07 5.42 1.43 4.16 1.20 0.16 Kristine Berglia
Eiker OL 13.02 24.59 26.41 56.27 1:04.41 1:12.29 1:15.36 1:21.18 1:23.01 1:27.17 1:28.37 1:28.53 Eiker OL
11 Eirin Svanøe-Hafstad 13.25 10.53 1.46 30.33 8.16 7.55 3.28 6.10 2.12 3.51 1.17 0.14 Eirin Svanøe-Hafstad
Frol IL 13.25 24.18 26.04 56.37 1:04.53 1:12.48 1:16.16 1:22.26 1:24.38 1:28.29 1:29.46 1:30.00 Frol IL
12 Eva Jurenikova 14.45 11.29 1.23 29.47 9.28 7.57 3.33 5.54 1.58 3.45 1.29 0.19 Eva Jurenikova
Halden SK 14.45 26.14 27.37 57.24 1:06.52 1:14.49 1:18.22 1:24.16 1:26.14 1:29.59 1:31.28 1:31.47 Halden SK
13 Hanne Sandstad 14.25 11.38 1.36 30.45 7.52 7.58 3.36 5.50 2.13 4.49 1.26 0.21 Hanne Sandstad
Freidig 14.25 26.03 27.39 58.24 1:06.16 1:14.14 1:17.50 1:23.40 1:25.53 1:30.42 1:32.08 1:32.29 Freidig
14 Anine Ahlsand 14.52 11.32 1.46 29.31 8.20 7.36 3.29 6.26 1.52 6.07 1.29 0.19 Anine Ahlsand
NTNUI 14.52 26.24 28.10 57.41 1:06.01 1:13.37 1:17.06 1:23.32 1:25.24 1:31.31 1:33.00 1:33.19 NTNUI
15 Ingjerd Myhre 15.56 12.14 1.25 29.02 7.31 9.18 3.30 5.38 1.46 5.49 1.31 0.18 Ingjerd Myhre
Kongsberg OL 15.56 28.10 29.35 58.37 1:06.08 1:15.26 1:18.56 1:24.34 1:26.20 1:32.09 1:33.40 1:33.58 Kongsberg OL
16 Marion Huber 13.58 12.13 1.37 34.59 8.33 7.32 3.24 5.27 2.01 4.04 1.20 0.17 Marion Huber
Nydalens SK 13.58 26.11 27.48 1:02.47 1:11.20 1:18.52 1:22.16 1:27.43 1:29.44 1:33.48 1:35.08 1:35.25 Nydalens SK
17 Ingrid Gulbrandsen 13.05 12.59 1.48 33.05 9.03 7.54 3.34 6.23 2.03 5.01 1.37 0.18 Ingrid Gulbrandsen
NTNUI 13.05 26.04 27.52 1:00.57 1:10.00 1:17.54 1:21.28 1:27.51 1:29.54 1:34.55 1:36.32 1:36.50 NTNUI
18 Jo Shepherd 15.34 12.19 1.54 31.23 9.48 7.51 3.47 6.48 2.02 4.33 1.31 0.20 Jo Shepherd
Halden SK 15.34 27.53 29.47 1:01.10 1:10.58 1:18.49 1:22.36 1:29.24 1:31.26 1:35.59 1:37.30 1:37.50 Halden SK
19 Agnes Leo 16.06 12.03 1.38 32.38 8.23 7.58 3.53 6.59 2.53 4.07 1.30 0.18 Agnes Leo
Halden SK 16.06 28.09 29.47 1:02.25 1:10.48 1:18.46 1:22.39 1:29.38 1:32.31 1:36.38 1:38.08 1:38.26 Halden SK
20 Arntraut Götsch 16.26 11.56 1.57 31.18 9.11 10.06 3.21 6.05 2.13 4.23 1.31 0.19 Arntraut Götsch
IL BUL-Tromsø 16.26 28.22 30.19 1:01.37 1:10.48 1:20.54 1:24.15 1:30.20 1:32.33 1:36.56 1:38.27 1:38.46 IL BUL-Tromsø
21 Iliana Ilieva 12.57 12.06 2.14 33.20 9.06 9.51 4.27 6.46 2.22 5.21 1.50 0.18 Iliana Ilieva
Halden SK 12.57 25.03 27.17 1:00.37 1:09.43 1:19.34 1:24.01 1:30.47 1:33.09 1:38.30 1:40.20 1:40.38 Halden SK
22 Line Sundsvik 16.42 13.12 2.06 32.49 10.30 8.01 3.33 5.51 2.13 4.50 1.25 0.19 Line Sundsvik
Frol IL 16.42 29.54 32.00 1:04.49 1:15.19 1:23.20 1:26.53 1:32.44 1:34.57 1:39.47 1:41.12 1:41.31 Frol IL
23 Mathilde Rundhaug 15.37 12.08 1.47 36.46 9.03 7.33 3.20 6.18 2.51 4.21 1.43 0.17 Mathilde Rundhaug
Frol IL 15.37 27.45 29.32 1:06.18 1:15.21 1:22.54 1:26.14 1:32.32 1:35.23 1:39.44 1:41.27 1:41.44 Frol IL
24 Ingunn Egeberg Vári 15.17 12.17 1.49 34.28 10.00 8.33 4.07 7.09 2.02 4.45 2.03 0.20 Ingunn Egeberg Vári
NTNUI 15.17 27.34 29.23 1:03.51 1:13.51 1:22.24 1:26.31 1:33.40 1:35.42 1:40.27 1:42.30 1:42.50 NTNUI
25 Lone Brochmann 16.02 13.48 1.46 31.42 9.25 9.34 4.31 6.42 2.36 5.37 1.43 0.20 Lone Brochmann
Bækkelagets SK 16.02 29.50 31.36 1:03.18 1:12.43 1:22.17 1:26.48 1:33.30 1:36.06 1:41.43 1:43.26 1:43.46 Bækkelagets SK
26 Kaja Winsnes Nordhagen 16.23 12.15 1.40 34.42 9.17 9.33 4.02 7.07 2.06 5.15 1.38 0.18 Kaja Winsnes Nordhagen
Ås-NMBU Orientering 16.23 28.38 30.18 1:05.00 1:14.17 1:23.50 1:27.52 1:34.59 1:37.05 1:42.20 1:43.58 1:44.16 Ås-NMBU Orientering
27 Ragnhild Hjermstad 19.18 11.39 1.45 36.21 8.59 7.46 3.47 6.14 2.03 5.25 1.50 0.21 Ragnhild Hjermstad
Fossum IF 19.18 30.57 32.42 1:09.03 1:18.02 1:25.48 1:29.35 1:35.49 1:37.52 1:43.17 1:45.07 1:45.28 Fossum IF
28 Evine Westli Andersen 16.28 12.53 1.48 36.06 10.24 9.29 3.40 6.28 2.14 4.06 1.37 0.18 Evine Westli Andersen
Løten o-lag 16.28 29.21 31.09 1:07.15 1:17.39 1:27.08 1:30.48 1:37.16 1:39.30 1:43.36 1:45.13 1:45.31 Løten o-lag
29 Emilie Westli Andersen 19.19 11.54 1.45 33.29 9.03 8.41 4.04 6.32 2.01 6.58 1.40 0.21 Emilie Westli Andersen
Løten o-lag 19.19 31.13 32.58 1:06.27 1:15.30 1:24.11 1:28.15 1:34.47 1:36.48 1:43.46 1:45.26 1:45.47 Løten o-lag
30 Christine Mikkelsen 18.16 12.42 1.35 34.38 8.58 12.20 3.54 7.02 2.01 3.39 1.27 0.21 Christine Mikkelsen
IK Grane Arendal Orientering 18.16 30.58 32.33 1:07.11 1:16.09 1:28.29 1:32.23 1:39.25 1:41.26 1:45.05 1:46.32 1:46.53 IK Grane Arendal Orientering
31 Karen Oline Kolstad 16.08 12.12 1.47 39.23 8.15 13.01 2.58 6.43 1.52 4.29 1.38 0.18 Karen Oline Kolstad
NTNUI 16.08 28.20 30.07 1:09.30 1:17.45 1:30.46 1:33.44 1:40.27 1:42.19 1:46.48 1:48.26 1:48.44 NTNUI
32 Siri Kollerud 15.52 12.57 1.54 36.47 14.10 15.07 4.09 8.12 4.01 6.07 1.50 0.24 Siri Kollerud
Lillomarka OL 15.52 28.49 30.43 1:07.30 1:21.40 1:36.47 1:40.56 1:49.08 1:53.09 1:59.16 2:01.06 2:01.30 Lillomarka OL
33 Ingvild Brekke 21.22 17.48 2.37 47.58 13.03 12.35 5.40 9.41 3.12 6.29 2.24 0.27 Ingvild Brekke
NTNUI 21.22 39.10 41.47 1:29.45 1:42.48 1:55.23 2:01.03 2:10.44 2:13.56 2:20.25 2:22.49 2:23.16 NTNUI
34 Karoline Dahl Fosby 19.44 20.22 2.18 50.15 12.51 25.42 5.22 10.02 3.38 13.40 2.31 0.26 Karoline Dahl Fosby
NTNUI 19.44 40.06 42.24 1:32.39 1:45.30 2:11.12 2:16.34 2:26.36 2:30.14 2:43.54 2:46.25 2:46.51 NTNUI
35 Hildegunn Heggøy 27.50 18.36 2.05 50.43 13.51 14.30 5.47 11.30 3.00 18.24 2.13 0.26 Hildegunn Heggøy
NTNUI 27.50 46.26 48.31 1:39.14 1:53.05 2:07.35 2:13.22 2:24.52 2:27.52 2:46.16 2:48.29 2:48.55 NTNUI
Live Bredholt Jørgensen Live Bredholt Jørgensen
NTNUI 11:19.00 NTNUI
Maren Jansson Haverstad Maren Jansson Haverstad
NTNUI 10:00.00 NTNUI
Silje Arntzen Silje Arntzen
NTNUI 11:11.00 NTNUI
Marthe Gløersen Marthe Gløersen
Bækkelagets SK 11:21.00 Bækkelagets SK
Kamilla Olaussen Kamilla Olaussen
Fredrikstad SK 10:48.00 Fredrikstad SK
Maren Grande Maren Grande
Frol IL 11:39.00 Frol IL
Anna Ulvensøen Anna Ulvensøen
NTNUI 10:24.00 NTNUI
Aurora Fossøy Aurora Fossøy
NTNUI 11:37.00 NTNUI