Pl Navn S-1 (74) 1-2 (112) 2-3 (52) 3-4 (173) 4-5 (145) 5-6 (148) 6-7 (140) 7-8 (137) 8-9 (116) 9-10 (106) 10-11 (100) 11-12 (76) 12-M Navn
Klubb Klubb
1 Sigrid Snuggerud 2.07 3.17 3.19 1.02 7.07 3.30 1.22 3.46 2.19 1.12 0.27 0.33 0.00 Sigrid Snuggerud
Gjø-Vard OL 2.07 5.24 8.43 9.45 16.52 20.22 21.44 25.30 27.49 29.01 29.28 30.01 30.01 Gjø-Vard OL
2 Ingrid Bredalen 2.23 3.19 3.37 1.54 7.29 4.22 1.22 5.10 2.19 1.20 0.29 0.32 0.00 Ingrid Bredalen
Nittedal OL 2.23 5.42 9.19 11.13 18.42 23.04 24.26 29.36 31.55 33.15 33.44 34.16 34.16 Nittedal OL
3 Anna Isnes Tyse 2.28 3.36 4.39 1.13 8.48 4.41 1.34 2.40 2.41 1.22 0.32 0.30 0.00 Anna Isnes Tyse
Eiker OL 2.28 6.04 10.43 11.56 20.44 25.25 26.59 29.39 32.20 33.42 34.14 34.44 34.44 Eiker OL
4 Matilde Holen 2.22 4.06 4.30 1.25 6.49 5.04 2.13 2.59 3.04 1.22 0.27 0.28 0.00 Matilde Holen
Østmarka OK 2.22 6.28 10.58 12.23 19.12 24.16 26.29 29.28 32.32 33.54 34.21 34.49 34.49 Østmarka OK
5 Silje Carlsen 3.19 3.33 5.40 1.11 5.30 6.57 1.56 3.14 2.21 1.21 0.23 0.31 0.00 Silje Carlsen
Røyken OL 3.19 6.52 12.32 13.43 19.13 26.10 28.06 31.20 33.41 35.02 35.25 35.56 35.56 Røyken OL
6 Ida Bolette Enerhaugen 2.33 3.51 4.45 1.16 9.11 4.30 1.55 3.12 4.12 1.17 0.28 0.26 0.00 Ida Bolette Enerhaugen
Ringerike OL 2.33 6.24 11.09 12.25 21.36 26.06 28.01 31.13 35.25 36.42 37.10 37.36 37.36 Ringerike OL
7 Tonje Malin Rhrich 2.42 3.53 4.35 1.13 9.47 4.54 2.26 2.56 3.12 1.16 0.26 0.30 0.00 Tonje Malin Rhrich
Konnerud IL 2.42 6.35 11.10 12.23 22.10 27.04 29.30 32.26 35.38 36.54 37.20 37.50 37.50 Konnerud IL
8 Torill Oldernes 2.30 3.39 3.48 1.17 8.06 5.32 2.37 4.47 3.30 1.36 0.26 0.31 0.00 Torill Oldernes
Lillomarka OL 2.30 6.09 9.57 11.14 19.20 24.52 27.29 32.16 35.46 37.22 37.48 38.19 38.19 Lillomarka OL
9 Merel Dirksen 2.34 6.55 3.26 1.13 8.27 4.44 2.11 3.55 3.19 1.32 0.30 0.29 0.00 Merel Dirksen
Sauda Orienteringsklubb 2.34 9.29 12.55 14.08 22.35 27.19 29.30 33.25 36.44 38.16 38.46 39.15 39.15 Sauda Orienteringsklubb
10 Elise Hvidsten 2.42 4.32 6.09 1.27 10.32 5.00 2.03 3.53 3.25 1.31 0.31 0.30 0.00 Elise Hvidsten
Fredrikstad SK 2.42 7.14 13.23 14.50 25.22 30.22 32.25 36.18 39.43 41.14 41.45 42.15 42.15 Fredrikstad SK
11 Bjørg Synnøve Nigardsøy 3.34 4.05 4.58 1.16 8.20 8.51 1.41 3.37 4.21 1.35 0.33 0.30 0.00 Bjørg Synnøve Nigardsøy
Fredrikstad SK 3.34 7.39 12.37 13.53 22.13 31.04 32.45 36.22 40.43 42.18 42.51 43.21 43.21 Fredrikstad SK
12 Ingrid Lund Hovden 2.37 7.55 3.47 1.22 14.40 5.28 1.34 4.09 3.25 1.44 0.31 0.30 0.00 Ingrid Lund Hovden
IL Tyrving 2.37 10.32 14.19 15.41 30.21 35.49 37.23 41.32 44.57 46.41 47.12 47.42 47.42 IL Tyrving
13 Thea Land 2.08 5.04 7.49 1.08 19.01 5.45 4.06 3.51 3.15 1.27 0.27 0.29 0.00 Thea Land
Konnerud IL 2.08 7.12 15.01 16.09 35.10 40.55 45.01 48.52 52.07 53.34 54.01 54.30 54.30 Konnerud IL
14 Olivia Kjølstad 2.51 6.05 7.39 2.21 14.16 9.01 3.37 4.12 4.21 1.46 0.30 0.33 0.00 Olivia Kjølstad
Røyken OL 2.51 8.56 16.35 18.56 33.12 42.13 45.50 50.02 54.23 56.09 56.39 57.12 57.12 Røyken OL
15 Berit Horvei 3.08 9.12 3.54 1.30 7.59 10.44 7.05 5.57 5.06 4.39 0.33 0.33 0.00 Berit Horvei
Raumar Orientering 3.08 12.20 16.14 17.44 25.43 36.27 43.32 49.29 54.35 59.14 59.47 1:00.20 1:00.20 Raumar Orientering
16 Ragnhild Marie Kristensen 2.44 9.10 5.54 1.11 19.11 7.15 1.42 10.06 4.25 1.37 0.24 0.36 0.00 Ragnhild Marie Kristensen
Stokke IL 2.44 11.54 17.48 18.59 38.10 45.25 47.07 57.13 1:01.38 1:03.15 1:03.39 1:04.15 1:04.15 Stokke IL
17 Hanna Hølleland 2.45 4.14 18.06 1.09 15.55 27.25 2.27 8.44 4.16 1.59 0.31 0.31 0.00 Hanna Hølleland
Fana IL 2.45 6.59 25.05 26.14 42.09 1:09.34 1:12.01 1:20.45 1:25.01 1:27.00 1:27.31 1:28.02 1:28.02 Fana IL
Linn Mei Waaler Linn Mei Waaler
Måren OK 14:00.00 Måren OK
Antonette Hesselberg Antonette Hesselberg
Larvik OK 14:00.00 Larvik OK
Ida Therese Guttormsen Sørum Ida Therese Guttormsen Sørum
Skien OK 14:00.00 Skien OK
Julie Eikeland Julie Eikeland
OL Tønsberg og omegn 14:00.00 OL Tønsberg og omegn
Torli Dybdahl Torli Dybdahl
Lillomarka OL 14:00.00 Lillomarka OL
Marte Bjørke Sollien Marte Bjørke Sollien
OL Toten-Troll 14:00.00 OL Toten-Troll
Kamilla Studsrud Kamilla Studsrud
Hisøy OK 14:00.00 Hisøy OK
Helene Krokfoss Helene Krokfoss
Østmarka OK 14:00.00 Østmarka OK
Ida Kristine Tandberg Ida Kristine Tandberg
Nydalens SK 14:00.00 Nydalens SK
Emilie Høgås Emilie Høgås
Lillehammer OK 14:00.00 Lillehammer OK